W Walentynki było u nas radośnie i kolorowo, a dobre uczucia kwitły w całym Ośrodku.
I nie brakło liścików walentynkowych...













W Walentynki było u nas radośnie i kolorowo, a dobre uczucia kwitły w całym Ośrodku.
I nie brakło liścików walentynkowych...












